Kjære alle kunder, og spesielt dere som ønsker å reise til utlandet i sommer.
Nå har Norge åpnet opp grensene og man kan igjen farte utenlands, noe vi vet mange har savnet og kommer til å benytte seg av. Vi ønsker å stramme inn smittevernet litt på dette området av hensyn til våre eldre kunder og de i risiko-gruppe.
Har du vært i utlandet ønsker vi at du flytter timen din til 10 dager etter hjemkomst. Dette gjelder frem til 1. september, så tar vi en ny vurdering til høsten på hvilke tiltak vi ønsker å ha hos oss videre i tillegg til tiltakene vi må følge fra helsemyndighetene.
Vi jobber helt opp i ansiktet til så mange ulike mennesker hver eneste dag, så vi tørr ikke helt å slippe opp her enda. Håper alle forstår det.
Husk; - Vask hender når du kommer og går - Ikke kom om du har forkjølelse eller noen andre symptomer. - Vent med time til 10 dager etter hjemkomst fra utlandet. - Hold 1 meter avstand til andre i lokalet. - Betal helst med bankkort.